معرفی شرکت پترولیان فیدار

شرکت پترولیان فیدار از سال 1392 تأسیس گردیده و قبل از آن نیز به صورت کارگاهی فعالیت مینمود . تخصص این شرکت در زمینه ساخت مکانیکال سیل – پروانه پمپ و کوپلینگهای فلکسیبل شیمزدار میباشد .

شرکت پترو لیان فیدار با هدف پیشبرد اهداف عالیه کشور در زمینه خودکفایی صنعتی به صورت کارگاهی شروع به کار نمود و پس از کسب تجارب ارزشمند و همکاریهای سازنده با صنایع و با گردآوری جمعی از مدیران باسابقه و کارآزموده و نیز تجهیز کارگاه ماشینکاری در سال 1392 با شماره 442895 به ثبت رسید .

تواناییهای این شرکت ساخت کلیه قطعات صنعتی به روش مهندسی معکوس با رویکرد قطعات تجهیزات دوار و با تخصص بر روی مکانیکال سیل ، کوپلینگ و پروانه پمپ بوده و خط مشی تقلیل در قیمتهای تمام شده همواره مدنظر این شرکت میباشد. این شرکت جزو شرکتهای ریسک پذیر در زمینه ساخت بوده و در این مسیر توانسته بومی سازی قطعات حساسی را انجام و از واردات آنها جلوگیری نماید. شرکت پترولیان فیدار جزو وندور لیست صنایع نفت و پتروشیمی بوده و اهم فعالیت آن در صنایع نفتی – معدنی – فولادی میباشد که لزوم رعایت استانداردهای ساخت در این صنایع بدیهی است.

در این راستا تاکنون افتخار همکاری با اکثر پالایشگاه های نفت و نیز تعداد زیادی از پتروشیمی‌ها ، صنایع معدنی ، نیروگاه‌های برق ، صنایع فولادی و صنایع پایین دستی را داشته‌ایم که روند مستمر همکاری گویای اعتماد آنان به شرکت پترولیان فیدار و رضایت از تولیدات مان میباشد .

کلیه فرآیندهای ساخت بر پایه روش‌های مهندسی بوده و از نقشه‌برداری و خرید مواد اولیه تا تحویل کالای ساخته شده مشمول کنترل کیفیت میباشد .گارانتی قطعات و همکاری با بخش فنی و لحاظ حساسیتهای خریدار در روند ساخت ، پشتیبان مطمئن محصولات ما میباشد .